Udruga djece roditelja s teškoćama u razvoju i osoba s invaliditetom “Put u život” – PUŽ

Vi nam možete pomoći da budemo brži!


lista projekata

Lista projekata PUŽ-a. Gotovo svi projekti Udruge od osnivanja do danas. Prethodnih desetak godina nije bio problem rekonstruirati jer imamo sređenu arhivu dokumentacije u elektroničkom obliku. Za razdoblje od osnivanja treba prekapati po registratorima, različitim arhiviranim dokumentima … Izvukli smo ono što smo za sada pronašli.  Nadopunjavat ćemo popis kada pronađemo još nešto iz povijesti Udruge.

Nakon ove liste slijede i stranice o navedenim projektima. EU-projekte su već preneseni, a ostale ćemo grupirati po temi i time prikazati neke od procesa koje smo inicirali i/ili na njih utjecali.

Iako se radi o maloj povijesti Udruge, mislim da je zanimljiva. Radeći na ovom popisu shvatila sam i koliko smo puno radili i napravili, te koliko ljudi nas je podržalo na našem putu i pomoglo nam. Veliko hvala! 

Ovo zaista može služiti, nama, samo kao motivacija za daljnji rad. Na pužev način.

Za to, trebamo podršku i pomoć

Vi nam možete pomoći. Možete nas ubrzati. Možete nam pokazati da cijenite naše napore. Kako kaže jedna naša članica – ”dati nam vjetar u leđa”.