Vizija

Naša vizija i naša nastojanja  temelje se na uvjerenju da djeca i odrasli s posebnim potrebama kao što su to osobe s cerebralnom paralizom, mentalnom retardacijom, autizmom i drugim teškoćama imaju pravo biti korisni i nezavisni članovi svoje zajednice i društva uopće. U okvirima ostvarenih prava osobe s posebnim potrebama imaju i odgovarajuće dužnosti.

Smatramo da svi ljudi u društvu imaju osnovnu odgovornost za prihvaćanje djece i odraslih s posebnim potrebama. Držimo da teškoće koje su uvjetovale njihove posebne potrebe ne trebaju biti prepreka koja bi onemogućavala da se na njih gleda kao obične ljude. Nemogućnost da učine neke stvari na način na koji to čine drugi ljudi nije razlog da ih se drukčije tretira.

Mi prepoznajemo osnovnu  ulogu obitelji i njezinu potrebu za edukacijom i podrškom kako  bi efikasno brinula o posebnim potrebama djece. Vjerujemo da su obitelj i prijatelji važni za odrastanje, sreću i život. U krugu obitelji djeca stječu prva iskustva i  spoznaje i stoga  je bitna njena postojanost.

Generic selectors
Aktivnosti
Mediji
Ostalo
Partnerstva
Udruga

Vizija je ono čemu težimo, o čemu sanjamo, razlog zašto postojimo.